Bu Yıl Avrupa’ya Gidebilecek Olan Türk Futbolcular

Bu Yıl Avrupa’ya Gidebilecek Olan Türk Futbolcular

 

Alt yapıya pek önem verilmeyen ülkemizde tüm bunlara rağmen, kendisini geliştirmeyi başaran ve Avrupa’ya yakın zamanda gideceğine kesin gözü ile bakılan Türkiye’nin genç yeteneklerini sizler için derledik.

Sinan Gümüş

Galatasaray takımında forma giyen Alman ümit milli futbolcusu Sinan Gümüş kariyerinin ilk yıllarında alman liginde oynamış futbolcudur.Şu anda ki performansı nedeniyle Avrupa kulüplerinin çekmiştir.Bu yıl Avrupa’ya gidecek futbolcular arasında yer alıyor.

 

İrfan Can Kahveci

Başakşehir takımında forma giyen İrfan Can Kahveci kariyerinin ilk yıllarında Gençlerbirliği takımının alt yapısında oynamış ve yükselmiştir.Kendisi de Avrupa takımlarında oynamak istediğini belirtmiş ve Avrupa’dan isteyen bir takım olursa gideceği söz konusudur.

 

Yusuf Yazıcı

Trabzonspor takımında forma giyen Yusuf  Yazıcı bu yıl takımında ki performansıyla Avrupa’nın dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.Bu sezon gidebilecek olan futbolcular arasında yer alıyor.

 

Cenk Tosun

Beşiktaş takımında forma giyen milli futbolcu Cenk Tosun kendisine birçok Avrupa kulüplerinden teklif geldiği belirtiliyor.Bu yıl gitme olasılığı en yüksek futbolculardan.

 

Oğuzhan Özyakup

Almanya doğumlu Beşiktaş takımında forma giyen milli futbolcu Oğuzhan Özyakup daha önce Avrupa’nın başarılı takımlarında oynamış bir isim.Bu yıl Avrupa’ya gdecek olan futbolcular arasında gösteriliyor.

 

Alper Potuk

Fenerbahçe takımında forma giyen Alper Potuk bu yıl takımda performansıyla dikkat çeken isimlerden biri oldu. Avrupa’nın kendisine talip olması olası futbolculardan.

 

FENERBAHÇE, UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ 3. ÖN ELEME TURU İLK MAÇINDA FRANSIZ EKİBİ MONACO'YU KONUK EDİYOR. MÜCADELENİN 20. DAKİKASI GERİDE KALIRKEN, GOLSÜZ EŞİTLİK SÜRÜYOR. (MEHMET ŞİRİN TOPALOĞLU/İSTANBUL-İHA)

Fenerbahçe takımında forma giyen genç futbolcu Salih Uçan 2014 yılında Roma macerası olmuştu.Çokta başarılı geçmeyen Avrupa macerası olmasına rağmen teklif aldığı söylentileri var.

 

Hasan Ali Kaldırım

Fenerbahçe takımında oynayan Hasan Ali Kaldırım bu yıl takım ile sözleşmesi bitecek ve Avrupa’dan gelecek olan teklifleri değerlendirebilir.

 

deniz türüc

Kayserispor takımında forma giyen Deniz Türüç kariyerinin ilk yıllarında yabancı takımda oynamıştır.Performansı ile A milli takıma seçilmiştir.Avrupa’dan gelen teklifleri değerlendirebilir.

 

Ömer Ali Şahiner

Konyaspor takımında oynayan Ömer Ali Şahiner birçok futbolcuya göre geleceği parlak bir futbolcu. Fenerbahçe’ye gidecek haberleri duyulsa da Avrupa’dan da talipleri olduğu söyleniyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir