Bu Yıl Süper Lig’e Veda Edecek Olan Futbolcular

Bu Yıl Süper Lig’e Veda Edecek Olan Futbolcular

 

Süper Lig’de sezon sonuna yaklaşırken bazı futbolcuların ayrılacağı haberleri duyulmaya başladı.İşte 2017 yılında Süper Lig’e veda eden o futbolcular.

dembaba

Beşiktaş takımında oynayan Senegalli futbolcu Dembaba 31 Ocak 2017 tarihinde sözleşme imzalamış 31.05.17 tarihine kadar kendisiyle anlaşmaya varılmıştı.Süper Lig sezon sonunda da gidecek futbolcular arasında yer alıyor.

 

emenike22fenerbahce

Fenerbahçe takımında top koşturan Emenike 2013 yılında Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.Sözleşmesi bitecek olan futbolcu Süper lig sezon sonunda gidecekler arasında.

 

Rhodolfo

Beşiktaş’da forma giyen Brezilyalı futbolcu Rhodolfo 2015-2016 sezonunda anlaşma imzalamıştır.Eğer 2017-2018 sezonunda 35 maçta yer alırsa sözleşmesi uzatılacak.Futbolcunun sezon sonunda gidip gitmeyeceği tam olarak kesin değil.

 

miroslav stoch-fenerbahçe

Fenerbahçe’de oynayan Stoch 2010 yılında kulüp ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştı.sezon sonunda Paok FC takımına bir yıllık kiralanmış daha sonra 2017-2018 yılına kadar Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatmıştı.Süper Lig sezon sonunda gidecek futbolcular arasındadır.

 

martin linnes

Galatasaray takımında top koşturan Martin Linnes 2016 yılında 3,5 yıllık sözleşme imzalamış ve Jan Olde Riekerink ile tartışığı için Süper Lig maçlarında yer bulamamıştır.Gidecek futbolcular arasındadır.

 

van der Wiel

Fenerbahçe takımında forma giyen Van der Wiel 2016 yılında 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.Bu sezon sonunda gidecek futbolcular arasında yer alıyor.

 

Aboubakar

Fenerbahçe takımında oynayan Aboubakar Porto takımında 2016 yılında bir yıllık kiralanmıştı.Bu sezon sonunda gidecek olan futbolcular arasında yer alıyor.

 

Adriano

Beşiktaş takımında oynayan Adriano 2016 yılında 3 yıllık sözleşme imzalamıştı.Süper lig sezon sonunda gidecek futbolcular arasında yer alıyor.

 

bruma

Galatasaray takımında oynayan Portekizli futbolcu Bruma 2013 yılında 5 yıllık sözleşme imzalamıştı.Bu sezon sözleşmesi bitecek olan futbolcu gidecek futbolcular arasındadır.

 

Edin Visca

Başakşehir takımında oynayan Edin Visca 2011 yılında 9 yıllık sözleşme imzalamıştı .Bu sezon Süper lig sezon sonunda gidecekler arasındadır.

 

Samuel Eto’o

Antalyaspor takımında oynayan Kamerunlu futbolcu Samuel Eto’o 2015 yılında takım ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.2018 yılında sözleşmesi bitecek olan futbolcu bu sezon sonunda gidecekler arasında yer alıyor.

 

Tomas Sivok

Bursaspor’da forma giyen Çek milli futbolcu Tomas Sivok 2015 yılında 2 yıllık sözleşme imzalamıştı.Bu yıl sözleşmesi bitecek olan futbolcu gidecek futbolcular arasında yerini aldı.

 

Robin van Persie

Fenerbahçe takımında oynayan Hollandalı futbolcu Robin van Persie 2015 yılında takım ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.Süper lig sezon sonunda gidecek futbolcular arasındadır.

 

sneijder

Galatasaray takımında forma giyen Sneijder 2013 yılında 3,5 yıllık sözleme imzalamış 15-16 sezonunda sözleşmesi 2 yıl daha uzatılmıştır.Bu sezon gidebilecek olan futbolcular arasında yerini almıştır.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir