Futbol Tarihinde Transferlerin İmza Törenlerinde Yaşanmış İlginç Olaylar

Futbol Tarihinde Transferlerin İmza Törenlerinde Yaşanmış İlginç Olaylar

 

Futbol tarihinde transfer dönemlerinde yapılmış imza törenlerinde yapılmış ilginç olaylar.

 

 

Podolski

Galatasaray takımının Arsenal’den transfer ettiği Lukas Podolski için bir tören düzenlendi, Podolski’nin tam bir çay tutkunu olduğu bilindiği için imza töreninde çay ikram edildi. Alman oyuncu çayını yudumlayarak imzasını attı.

 

Mehmet Topuz

Beşiktaş forması giydikten kısa bir süre sonra “Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak” mesajı veren şapkayla sarı-lacivertli taraftarın önüne çıkan Mehmet Topuz, tarihin en hızlı dönüşünü yapmıştı.

 

Emre Toraman

Emre Toroman’ın Erciyesspor’a transfer olduğu dönemde imzalar atılmıştı fakat formalar henüz hazırlanmamıştı.Basın toplantısında Emre’nin giydiği çakma İnter formasıyla basın töreni yapılmıştı.

 

Gökhan İnler

Napoli takımı Gökhan İnleri 18 Milyon €’ya transfer etmiş ve futbolcu için ilginç bir imza töreni düzenlemişti.Törende İnler kafasında aslan maskesiyle katılmış sözleşmeyi imzalamıştır.

 

Marvin Ducksch

Borussia Dortmund takımının transfer ettiği Marvin Ducksch ile yaptığı imza töreninde fotoğraf çekimine geçilince bir farklılık vardı.Teknik direktör Ewald Lienen törene katılamayacağı için kendi yüzünün bir maskesini kulüpte çalışanlardan birine takıp fotoğraf çekimi yapılmıştı.

 

Nani

Fenerbahçe takımından Valencia’ya transfer olan Nani, düzenlenen törende imzasını attı, ardından taraftarların önünde şov yaptı. Tabii bu şovun futbol değil, meşhur bir dans-dövüş sanatı karışımı olan bir şovdu.

 

Andre Moreira

Atletico Madrid, yeni kaleci transferi için Andre Moreira’yı taraftarına tanıtmak için bir tören düzenlemişti. Moreira bu kulübe yeni transfer olmamış daha önce kaleci kiralanmış ve kadrodaki sakatlıklar nedeniyle geri alınmıştı.

 

Omar Gonzalez

Meksika Ligi ekiplerinden Pachuca takımı,Omar Gonzalez i takımlarına dahil etmiş ve savunmasını güçlendirmişti.İmza töreninde ise fotbolcuya Darth Vader kostümü giydirmişlerdi.

 

imza_toreninde_besiktas_formasi_giydi_mohammed_majrashi_kimdir_h48143_39caf

Mohammed Majrashi’nin Suudi Arabistan ekiplerinden Alfaisaly Harmah’lı ile yapacağı imza töreninde üzerinde Beşiktaş forması olması oldukça dikkat çekmişti.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir