Yaptıkları Hatalar Yüzünden Kariyerini Tehlikeye Atan Futbolcular

Yaptıkları Hatalar Yüzünden Kariyerini Tehlikeye Atan Futbolcular

 

Yeteneklerinden şüphe duyulmayan başaralı futbolcuların yaptıkları özel hayatlarında ki yada kariyerinde ki hatalar sebebiyle futbol hayatlarını hiçe sayarak kariyerlerini tehlikeye atan futbolcuları sizler için derledik.

DJIBRIL CISSE

Büyük takımların dikkatini çeken bir futbolcuydu Djıbrıl Cısse fakat Liverpool takımını seçmesiyle kariyerini git gide düşürdü.

 

MARIO BALOTELLI

Futbol tarihinin en belalı oyuncularından biri olan Balotelli Liverpool takımına katılmış fakat istenileni verememiştir.

 

DMYTRO CHYGRYNSKIY

Barcelona takımına 25 Milyon Euro karşılığında giden Dmytro Chygrynskıy daha sonra Şahtar takımına dönmüş kulübüne 10 Milyon Euro kazandırması haricinde başka birşey yapmamıştır.

 

ADRIAN MUTU

Chelsea takımına transfer olduğunda beklentileri yükselten Adrıan Mutu uyuşturucu kullandığı için aldığı ceza sebebiyle kariyerini bitirmiştir.

 

MUHAMMED DEMİRCİ

Bir zamanlar Beşiktaş takımında oynayan Muhammed Demirci küçük yaşda televizyon karşısına çıkartılıp fazla şımartıldığı için yeteneğini ve kariyerini hiçe sayarak tehlikeye atmıştır.Şu anda İstanbulspor da oynamaktadır.

 

ABDEL KADER KEITA

Galatasaray takımının yetenekli futbolcularında Abdul Kader Keita saha içinde ki agrasif tavırlarından dolayı kariyerinin sönük kalmasına sebep olmuştur.

 

ADRIANO

Inter takımında oynayan Adriano alkol bağımlılığı yüzünden takımdan gönderilmişti.Kendini toparlayamayan futbolcu gözlerden uzak kalmayı tercih etmiştir.

 

DENILSON

Dev takımların peşinde olduğu Denilson’da yanlış takım tercihinden dolayı adını duyuramamış kariyerini yitirmiş futbolculardan.

 

BALAZS DZSUDZSAK

Macar futbolcu Balazs Dzsudsak oynadığı oyun tekniği ile başarılı bir futbolcuydu.Hollanda takımına transfer olduktan sonra kariyerinde bir düşüşe gitti.

 

Asamoah Gyan celebrating after scoring a goal during the ACQ at the Accra Sports Stadium in Accra, Ghana© Christian Thompson/Backpagepix

Kendisinin sokaklardan gelen yeteneği ile Premier Lig’in devi olacağı düşünülüyordu.Fakat yanlış seçimleriyle herkesi şaşırtan Asamoah Gyan Arap Emirliklerini seçti.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir